This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported Lice. Motiv Jednoduchá. Obrázky motivu vytvořil(a) merrymoonmary. Používá technologii služby Blogger.

pondělí 21. srpna 2017

...člověk je občas vším tím světem kolem nás, co se tu staví, už tak přesycený a přesto stále hladový a jí a jí a jí, a hlad je stále větší a tělo už nemůže, už nemůže přijímat víc a prázdnota stále žere a žere zevnitř a brzy je to vidět i venku. Podívejte se člověku do tváře, do očí.  Ztrácí se jiskra života. Kam se poděla radost ta, ta, s kterou sem každý přichází? Zadupaná, všemi těmi co a jak mám dělat, radami, co je pro koho nejlepší, co musím a nemohu. Praská z toho všeho hlava, přehlcenost, chaos, co je tedy dobře a co špatně, kdo vůbec jsem? Ona, ta radost, živost je v nás, je uvnitř, stačí jí do svého srdce, ono přesně ví, co je třeba, aby jiskra opět zapálena byla a oheň vzplál. Krok po kroku, očistit území uvnitř, otevřít se proudu života, radosti a hojnosti, lásce, která je tu pro všechny, je přirozeností. Umožnit si a dovolit si být šťastný, bez zásluh, bez zavděčování se okolí, bez pocitů viny. Být šťastný je o vnitřních stavu. O souladu sám s sebou, se zdrojem. A slovy Eduarda Tomáše  : ,,Není trvalého štěstí v žádném z předmětů světa, je v nás" 


Dnes je novoluní, čas nových začátků, možností. Čas, kdy je možné odevzdat vše nefungující, nezdravé, to co působí nesoulad s naši bytostí, navíc je vše umocněno zatměním slunce ve lvu. Krásný život, krásný živote, ve svých rukou tě každý má.

A kdo souzní, nechť se přidá k celosvětové meditaci pro urychlení procesu nastolení harmonie a jednoty pro planetu Zemi a její obyvatelé.

Žádné komentáře:

Okomentovat