This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported Lice. Motiv Jednoduchá. Obrázky motivu vytvořil(a) merrymoonmary. Používá technologii služby Blogger.

sobota 28. října 2017

,,Pravá spiritualita je záležitost radosti a nemá nic společného s falešnou lidskou důstojností. Nijak nesouvisí s dlouhými proslovy a vážnými výrazy v obličeji. Je to tanec vědomí ve vás. Co se týče duchovního dobrodružství, probíhá v srdcích.
To je pravá spiritualita a kdybych mohl, předvedl bych vám tanec štěstí na důkaz nezávislosti vitality na fyzické podobě. Nesouvisí s vašim věkem, není nijak vázána na fyzické tělo. Zvoní a zpívá vesmírem a skrze celou osobnost. Je to smysl pro radost, který je zdrojem veškeré tvůrčí energie.
Nemyslete si, že jste duchovně vyspělí, pokud se tváříte vážně nebo litujete svých hříchů. Roční období se nepřestanou střídat a slunce bude svítit na vaši tvář, ať už jste hříšní nebo svatí. Vesmírná vitalita je tvořivost, radost a láska. To je pravá spiritualita. A to je důležité pochopit. "

(Sethovy promluvy)


Žádné komentáře:

Okomentovat